Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz najnowszy spot, przygotowany w ramach kampanii "Na tropie Funduszy", promujący efekty realizacji Programu Innowacyjna Gospodarka:

 


01-02-2011

Ruszyła kampania promująca Program Innowacyjna Gospodarka

1 lutego 2011 r., w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej "Na tropie Funduszy" rozpoczął się etap poświęcony Programowi Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 (PO IG). Celem kampanii jest m.in.: zwiększenie liczby osób i instytucji zainteresowanych PO IG oraz pokazanie, że dzięki już rozpoczętym projektom w ramach Programu, zmienia się nasze otoczenie.

Kreacja kampanii oparta jest o polskie wynalazki, których pomysłodawców często nie znamy, a zostały one wymyślone przez Polaków. Działania informacyjno-promocyjne będą realizowane w radio, telewizji oraz internecie.  Kampania potrwa od 1 do 28 lutego 2011 r.:

  • od 1 28 lutego 2011 r. prowadzona będzie kampania w telewizji oraz radio. Spoty telewizyjne emitowane będą na antenie telewizji publicznej (TVP 1, TVP 2, TVP INFO), jak również za pośrednictwem stacji komercyjnych (TVN, TVN 7, TVN 24, TV 4, POLSAT, POLSAT 2, POLSAT SPORT, DISCOVERY, AtMedia). Spoty radiowe emitowane będą w stacjach: TOK FM, Program III Polskiego Radia, RMF z Klasą, Radio Zet, Eska Rock, Radio PiN, Chilli ZET i sieci Drapacz Chmur.
  • dodatkowo, w każdy wtorek w miesiącu lutym, na portalu www.interia.pl , w zakładce „Biznes”, publikowany będzie artykuł sponsorowany, poświęcony tematyce związanej z Programem Innowacyjna Gospodarka.

Zachęcamy serdecznie do oglądania i słuchania naszych spotów reklamowych. Spoty radiowe i telewizyjne są dostępne w zakładce Działania promocyjne - Media 


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2018

NSS Unia Europejska