Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


22-11-2013

Rusza kampania Programu Innowacyjna Gospodarka w kinach!

Od 22 listopada w całej Polsce we wszystkich kinach sieci Cinema City, Helios, Multikino oraz Kinads przez 3 tygodnie przed wybranymi seansami będzie wyświetlany trzydziestosekundowy spot Wehikuł czasu – technologie jutra już dziś. Celem kampanii jest pokazanie, że innowacje powstałe ze środków Programu są obecne w życiu każdego z nas. Pełną, 7 – minutową wersję spotu można obejrzeć na kanale POIG na youtube Link prowadzi do serwisu zewnętrznego oraz w zakładce materiały promocyjne. Wykonawcą kampanii POIG w kinach jest firma Maxus-Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Program Innowacyjna Gospodarka (POIG) od przeszło sześciu lat wspiera projekty związane z badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, inwestycjami o dużym znaczeniu dla gospodarki lub wdrażaniem i stosowaniem technologii informacyjnych bądź komunikacyjnych. Celem Programu jest rozwój polskiej gospodarki w oparciu o innowacyjne przedsiębiorstwa i przyczynienie się do zwiększenia rozpoznawalności rodzimych patentów na świecie. 

Dzięki Programowi już dziś możemy zobaczyć  efekty pracy naukowców, sektora biznesu lub połączonych nakładów i potencjału tych dwóch sfer. Niejednokrotnie, co warto podkreślić, powstające dzięki dotacjom wynalazki, podnoszą komfort naszego codziennego życia, jakość w miejscu pracy, ochraniają zdrowie i poprawiają bezpieczeństwo. Kilka takich innowacyjnych projektów zostało zaprezentowanych w spocie promocyjnym.

Przeczytaj więcej o efektach wdrażania POIG Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (268 KB)

 

Zapraszamy do kin już dziś! 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2018

NSS Unia Europejska