Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


25-08-2009

Aktualizacja harmonogramu naborów wniosków w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka - stan na 25 sierpnia 2009 r.

Na podstawie analizy stanu przygotowań w poszczególnych instytucjach, zaktualizowany został orientacyjny harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.

Podane terminy odnoszą się do priorytetów i działań, w ramach których przewidziany został tryb konkursowy. Natomiast w przypadku działań, dla których przewidziano wyłącznie tryb indywidualny bądź systemowy,  zamieszczona została odpowiednia adnotacja. Terminy rozpoczęcia przyszłych naborów wskazane w harmonogramie mają charakter orientacyjny. Z uwagi na szereg czynników warunkujących uruchomienie naborów, podane terminy mogą ulec pewnym zmianom.

Harmonogramy naborów wniosków w ramach pozostałych programów na lata 2007-2013 nie uległy zmianom. Zachęcamy do systematycznego przeglądania stron internetowych Ministerstwa poświęconych poszczególnym programom w celu zapoznania się z aktualnymi informacjami o kolejnych naborach wniosków.

Pobierz plik:
Harmonogram naborów wniosków w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 (stan na 25 sierpnia 2009 r.) 

Zobacz także:
Harmonogramy naborów wniosków w ramach programów na lata 2007-2013 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska