Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
02-04-2013

Kampania promocyjna "Fundusze Europejskie - Każdy korzysta, nie każdy widzi"

Ruszyła druga odsłona kampanii promocyjnej "Fundusze Europejskie – Każdy korzysta, nie każdy widzi". Potrwa ona do 5 maja 2013 r. W tym okresie będzie emitowanych 5 spotów telewizyjnych oraz 5 spotów radiowych. Spoty telewizyjne będą emitowane w stacjach ogólnopolskich tj. TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN i licznych stacjach tematycznych. Spoty radiowe można usłyszeć m.in. na antenach RMF, ZET, PR 1, 3 i 4.

więcej
15-06-2012
Minister Bieńkowska na spotkaniu z Amazonkami

Minister Bieńkowska na spotkaniu z Amazonkami

15 czerwca 2012 r. minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska spotkała się z kobietami ze Stowarzyszenia Amazonek „Tęcza” w Mysłowicach. Panie zapewniają wzajemne wsparcie, pomagają w rehabilitacji, organizują wspólne zajęcia i psychoterapię.  Do profilaktyki nowotworowej przyczyniają się również Fundusze Europejskie. Z Programu Innowacyjna Gospodarka utworzono m.in. innowacyjny tester to termografii ciekłokrystalicznej, wykrywającej raka piersi.

więcej
22-03-2012

Kontrola projektów finansowanych z Funduszy Europejskich

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza 28 marca 2012 r. do udziału w wykładzie otwartym na temat kontroli projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. W trakcie spotkania zostaną przedstawione regulacje prawne, zasady i standardy prowadzenia kontroli w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka i Program Kapitał Ludzki.

Warszawa, Centrum Informacji Europejskiej, ul. Krucza 38/42, godz. 16.30-18.00

więcej
26-10-2011
Konferencja poświęcona wykluczeniu cyfrowemu osób dojrzałych

Konferencja poświęcona wykluczeniu cyfrowemu osób dojrzałych

- Wykluczenie cyfrowe dotyczy prawie 10 mln Polaków po 50 roku życia, czyli aż 78 proc. obywateli w tej grupie wiekowej. Na wyzwania związane z tym problemem odpowiadają m.in. programy współfinansowane z Funduszy Europejskich - powiedziała wiceminister rozwoju regionalnego Iwona Wendel na konferencji „Cyfrowe pokolenie 50+. Wyzwania dla administracji lokalnej w zakresie wykluczenia cyfrowego osób dojrzałych”, która odbyła się 25 października 2011 r. w Krakowie.

więcej
15-10-2010

Wykład otwarty - Fundusze Europejskie na projekty B+R

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w wykładzie otwartym dotyczącym możliwości dofinansowania projektów badawczo-rozwojowych (B+R) w ramach programów współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich. Wykład odbędzie się 20 października 2010 r.

Warszawa, Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Krucza 38/42, 20 października 2010 r., godz. 16.30-18.00

więcej
06-03-2010

Spotkania szkoleniowe e-Biznes w województwie podkarpackim

Szukasz wsparcia na e-Biznes? Zgłoś się do nas! Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach szkoleniowych pod tytułem e-Biznes dla każdego.

więcej
26-11-2009
J. Pawłowski: "Pewna realizacja planu wydatkowania funduszy unijnych na 2009 r."

J. Pawłowski: "Pewna realizacja planu wydatkowania funduszy unijnych na 2009 r."

- Zrealizowanie najważniejszego założenia Pakietu Antykryzysowego MRR na ten rok, czyli zasilenie gospodarki kwotą 16,8 mld zł z Funduszy Europejskich, jest pewne. Wartość umów podpisanych z beneficjentami znacząco przekroczy 90 mld zł – powiedział wiceminister rozwoju regionalnego Jarosław Pawłowski podczas wystąpienia na konferencji Kryzys – zagrożenie dla rozwoju czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw. Spotkanie odbyło się 26 listopada 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

więcej
05-06-2008
„Wmiksuj się w fundusze europejskie” – kongres Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

„Wmiksuj się w fundusze europejskie” – kongres Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

– Bardzo mnie to cieszy, że młodzi ludzie chcą się angażować w biznes. Nasi studenci są przedsiębiorczy i pomysłowi, powinni próbować swoich sił na rynku. Fundusze europejskie mogą im w tym pomóc – powiedziała Hanna Jahns, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego na spotkaniu pt. „Wmiksuj się w fundusze europejskie”, które odbyło się 5 czerwca 2008 r. w Warszawie.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska