Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


14-09-2010

Szkolenie: Fundusze Europejskie na rzecz projektów badawczo-rozwojowych (B+R)

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym możliwości dofinansowania projektów badawczo-rozwojowych (B+R) w ramach programów współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich. Szkolenie odbędzie się 22 września 2010 r.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze źródłami finansowania projektów B+R w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, Programu Kapitał Ludzki i Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego oraz zasadami starania się o dotacje. Prezentowane możliwości są w większości dostępne jeszcze w 2010 r. Prowadzący, w tym pracownicy Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Warszawie oraz Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, przedstawią następujące informacje:

  • programy, z których można sfinansować projekty ze sfery B+R,
  • kto może starać się o dofinansowanie i do kogo poszczególne projekty mogą być kierowane,
  • jakie są warunki otrzymania dofinansowania,
  • na co można przeznaczyć dotację,
  • obowiązki spoczywające na beneficjencie projektu.  

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są od 14 września pod numerem telefonu 22 455 54 54 oraz poprzez adres mailowy punktinformacyjny@cpe.gov.pl. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Warszawa, Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Krucza 38/42, godz. 8.30-15.00

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska