Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12...2idź do:  
05-07-2016
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
24-04-2014

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 1 do 11 maja 2014 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.
więcej
17-06-2013

Konkurs „Eurokorzyści –podziel się swoją historią” – wygraj podróż po stolicach Unii Europejskiej

Ruszyła II edycja konkursu „Eurokorzyści – podziel się swoją historią”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci wycieczki po stolicach Unii Europejskiej. Wystarczy podzielić się swoją historią nt. zmian jakie powstały dzięki Funduszom Europejskim.

więcej
29-05-2013
Logo „Europa to my”

Konkurs „Europa to MY” – wygraj podróż marzeń i wielki koncert muzyczny w swojej miejscowości

Jeszcze tylko do 7 czerwca 2013 r.  można wziąć udział w konkursie „Europa to MY”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci bonu na podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz koncertu z udziałem polskich gwiazd w swojej miejscowości. Wystarczy wziąć aparat, zrobić kilka zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim oraz dodać krótki opis tego miejsca.

więcej
12-11-2012
Informatyzacja polskiej nauki za Fundusze Europejskie

Informatyzacja polskiej nauki za Fundusze Europejskie

- Polska nauka zdecydowanie poprawiła swoją sytuację dzięki sprawnemu korzystaniu z funduszy UE, szczególnie w zakresie rozwoju infrastruktury informatycznej – powiedziała wiceminister rozwoju regionalnego Iwona Wendel 12 listopada 2012 r. podczas konferencji dni otwartych Akademickiego Centrum Komputerowego CYFRONET Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

więcej
15-04-2011

Zagłosuj na swojego Eurolidera i najciekawszy projekt w konkursie Polska Pięknieje

Ruszają  głosowania internetowe w tegorocznych edycjach konkursów „Eurolider” i  „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Dzięki temu masz wpływ na wyniki obu konkursów! Wytypuj swojego kandydata lub najciekawszy projekt spośród Nominowanych i zagłosuj! 

więcej
05-01-2011
Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Ogłaszamy III edycję konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności, sięgając po Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze otaczającą  rzeczywistość. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów!

więcej
22-09-2010
Minister Bieńkowska na konferencji "Promujmy Polskę razem"

Minister Bieńkowska na konferencji "Promujmy Polskę razem"

- Polska turystyka od dawna potrzebowała dobrej i skutecznej promocji. Dlatego cieszy mnie fakt, że to przedsięwzięcie realizowane jest z takim powodzeniem - powiedziała minister Elżbieta Bieńkowska na konferencji dotyczącej projektu „Promujmy Polskę Razem”, która 22 września 2010 roku odbyła się w Warszawie.

więcej
14-09-2010

Szkolenie: Fundusze Europejskie na rzecz projektów badawczo-rozwojowych (B+R)

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym możliwości dofinansowania projektów badawczo-rozwojowych (B+R) w ramach programów współfinansowanych ze środków Funduszy Europejskich. Szkolenie odbędzie się 22 września 2010 r.

Warszawa, Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Krucza 38/42, godz. 8.30-15.00

więcej
25-01-2010

Opublikowano polskie tłumaczenie Wytycznych w zakresie wdrożenia dyrektywy 2001/42/WE w sprawie oceny wpływu niektórych planów i programów na środowisko

Zapraszamy do zapoznania się z przetłumaczonymi na język polski Wytycznymi w zakresie wdrożenia dyrektywy 2001/42/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie oceny wpływu niektórych planów i programów na środowisko.

więcej
27-11-2009
Rusza cykl konferencji: Euro dla przedsiębiorców

Ruszył cykl konferencji informacyjnych: Euro dla przedsiębiorców

- Właściwie w każdym programie unijnym znajdują się działania, z których mogą skorzystać przedsiębiorcy. Rozpoczynający się dzisiaj cykl konferencji, ma w sposób praktyczny pokazać firmom jak skutecznie sięgać po unijne dotacje - powiedział wiceminister Jarosław Pawłowski rozpoczynając pierwszą konferencję szkoleniową pt.: „Euro dla przedsiębiorców”, która odbyła się 26-27 listopada 2009 r. w Warszawie.

więcej
25-09-2009
Konferencja: Bezpieczeństwo i rozwój gospodarczy państwa w obszarze nowoczesnych technologii

Konferencja: Bezpieczeństwo i rozwój gospodarczy państwa w obszarze nowoczesnych technologii

- Bezpieczeństwo i rozwój gospodarczy państwa w obszarze nowoczesnych technologii to cele doskonale wpisujące się w priorytety Programu Innowacyjna Gospodarka - powiedział wiceminister Jarosław Pawłowski na konferencji, która 25 września 2009 r. odbyła się w Sądzie Najwyższym.

więcej
24-08-2009
Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Zachęcamy wszystkich Beneficjentów Funduszy Europejskich do szerszego pokazania swoich projektów oraz podzielenia się doświadczeniami zdobytymi w trakcie ich realizacji. Czekamy na opisy projektów, które realizowaliście Państwo przy wsparciu z Funduszy Europejskich zarówno w poprzedniej jak i w obecnej perspektywie finansowej. Liczymy, że prezentacje Państwa projektów wzbogacą, prowadzony przez nas, serwis internetowy Mapa Dotacji UE.

więcej
27-02-2009
Ostatni tydzień na zgłaszanie Euroliderów

Ostatni tydzień na zgłaszanie Euroliderów

Tylko do 6 marca 2009 r. można zgłaszać swoich kandydatów na EUROLIDERA 2009! Tym razem nie nagrodzimy instytucji, ale konkretne osoby, które w tych instytucjach pracują. Osoby, które zwykle pozostają anonimowe, a których wkład w rozwój lokalny jest nieoceniony. Dlatego zamierzamy wyróżnić tych, którzy zmieniają rzeczywistość w swoim regionie, wykazują się zaangażowaniem i kreatywnością, którzy ciężko pracują przy pozyskiwaniu środków europejskich i przy realizacji projektów. Wiemy, że takich osób w Polsce nie brakuje a EUROLIDERA można znaleźć niemal w każdej gminie. Swojego kandydata może zgłosić każdy, zarówno osoba fizyczna, jak i instytucja czy organizacja.

więcej
strona:12...2idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska