Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 
RSS

Szukaj wiadomości

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12345...9idź do:  
03-06-2016

Pożyczki na innowacyjne przedsięwzięcia

W najbliższym czasie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomi nowy nabór na pożyczki w ramach działania 3.4 Funduszu Pożyczkowy Wspierania Innowacji (FPWI), Programu Innowacyjna Gospodarka. Budżet tego instrumentu to 100 mln zł. Pula ta pochodzi z zaoszczędzonych w innych działaniach środków.

więcej
Kategoria: Wiadomości
Dotyczy: Innowacyjna Gospodarka
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
10-07-2015
logo akcji "Europa to My"

Projekty dwóch beneficjentów Programu Innowacyjna Gospodarka w finale akcji „Europa to My”!

Projekty "Centrum Dziedzictwa Szkła" w Krośnie oraz  "Cytadela Bezpieczeństwa Statków - systemy ochrony jednostek pływających przed atakami pirackimi" znalazły się w gronie dwudziestu finalistów konkursu „Europa to My”! Aby wziąć udział w konkursie „Europa to My”, wystarczyło rozejrzeć się po swojej najbliższej okolicy    i wybrać projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, jakie otrzymaliśmy na lata 2007-2013. Następnie wykonać kilka zdjęć projektu, dodać opis i wysłać przez stronę www.europatomy.eu.

więcej
08-07-2015
Toruński Park Technologiczny

Park w Toruniu, jako jedyny projekt z Polski, w gronie finalistów konkursu RegioStars 2015

Projekt „Rozbudowa i rozwój działalności Toruńskiego Parku Technologicznego” został wyróżniony w prestiżowym konkursie Komisji Europejskiej – RegioStars 2015. Przedsięwzięcie znalazło się w gronie finalistów kategorii „Inteligentny rozwój: uwalnianie potencjału rozwojowego małych i średnich przedsiębiorstw dla celów gospodarki cyfrowej”.

więcej
15-05-2015
Logo konkursu Laur innowacyjności - z wizerunkiem Stanisława Sztasica

Laur innowacyjności 2015

Naczelna Organizacja Techniczna zaprasza do udziału w konkursie im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”. Celem konkursu jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

więcej
06-02-2015
Logo konkursu RegioStars 2015

Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu RegioStars 2015

Tylko do 8 lutego 2015 r. można zgłaszać projekty sfinansowane ze środków Programu Innowacyjna Gospodarka w konkursie RegioStars 2015. Projektodawców zachęcamy do udziału w rywalizacji o tytuł najbardziej innowacyjnego i inspirującego przedsięwzięcia finansowanego ze środków europejskich. To ostatni moment na złożenie aplikacji.

więcej
19-01-2015
Logo RegioStars

Zgłoś swój projekt do konkursu RegioStars 2015

Być może realizujesz projekt z udziałem środków z Programu Innowacyjna Gospodarka i zastanawiasz się nad jego zgłoszeniem do konkursu RegioStars 2015. Zachęcamy do udziału w rywalizacji o tytuł najbardziej innowacyjnego i inspirującego projektu finansowanego ze środków europejskich oraz podpowiadamy jak złożyć aplikację.

więcej
19-11-2014
Wiceminister Iwona Wendel podczas spotkania

Tak się promuje innowacje!

Laureaci konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wiedzą najlepiej jak mówić o swoich innowacyjnych przedsięwzięciach. Ministerstwo już po raz drugi nagrodziło ciekawe i skuteczne formy promocji projektów badawczo-rozwojowych w Programie Innowacyjna Gospodarka.
więcej
07-11-2014
Logo konkursu Innowacja Plus

Promocja projektów B+R – konferencja podsumowująca konkurs "Innowacja Plus"

Jaką rolę w powodzeniu i komercjalizacji projektów B+R odgrywa promocja? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji, która odbędzie się 19 listopada 2014 r. w warszawskim Mercure Grand Hotel.

więcej
13-10-2014
Logo broszur

Broszury o Programie Innowacyjna Gospodarka – albumy dobrych praktyk już dostępne!

Celem wydanych publikacji jest pokazanie praktycznego wymiaru realizowanych przedsięwzięć oraz ich społecznego znaczenia, a także zaprezentowanie „dobrych praktyk”, czyli projektów, zasługujących na wyróżnienie. Zapraszamy do lektury.

więcej
10-09-2014

Święto Wisły z Programem Innowacyjna Gospodarka!

13 września  2014 r. po raz kolejny obchodzimy Święto Wisły. Impreza odbywać się będzie zarówno na wodzie jak i na lądzie. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Programu Innowacyjna Gospodarka jako jeden z elementów projektu "Warszawski Węzeł Wodno-Rowerowy Pedałuj i płyń (bike & sail)”.

więcej
01-09-2014
Logo Innowacja Plus

Innowacja Plus – najczęstsze pytania

Henry Ford stwierdził, że gdyby kierował się jedynie oczekiwaniami klientów, zajmowałby się produkcją szybszych powozów konnych. Natalia Hatalska, blogerka specjalizująca się w dziedzinie alternatywnych form komunikacji, napisała: „Gdyby przedsiębiorcy skupiali się wyłącznie na istniejących rynkach, żylibyśmy wciąż w jaskini”. Skomercjalizowanie innowacji to niełatwa rzecz, bo oznacza stąpanie po nieznanym gruncie.

więcej
22-07-2014

Konkurs „Innowacja plus”

Innowacja to nie wszystko – jej wdrożenie powinno przynieść zysk. Istotną rolę w procesie komercjalizacji odgrywają działania z zakresu komunikacji marketingowej. Dlatego właśnie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłasza konkurs „Innowacja plus” – na najlepszą promocję projektów B+R, które uzyskały dofinansowanie z Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
05-06-2014

18. Piknik Naukowy już za nami!

Na liczbę osób, które odwiedziły stanowisko Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju podczas 18. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym w Warszawie nie można było narzekać. Publiczność nas nie zawiodła, tak samo jak beneficjenci, którzy z pasją opowiadali o dofinansowanych przez Program Innowacyjna Gospodarka projektach. Według szacunków organizatorów dwieście stanowisk wystawców oglądały tysiące zainteresowanych osób.

więcej
27-05-2014
Miniatura plakatu informującego o 18. pikniku naukowym. Grafika przedstawia węża.

Program Innowacyjna Gospodarka na 18. Pikniku Naukowym!

31 maja 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 18. Piknik Naukowy, którego organizatorami są Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. Jak co roku, instytucje naukowe, wyższe uczelnie i koła studenckie z powodzeniem zachęcą uczestników do zgłębiania  tajników nauki. W tym roku będzie możliwe zapoznanie się również z ciekawymi projektami – wynalazkami, które powstały dzięki dofinansowaniu z Programu Innowacyjna Gospodarka! Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest czas!

Warszawa, Stadion Narodowy, 31 maja 2014 r., godz. 11.00-20.00

więcej
strona:12345...9idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska