Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 
RSS

Szukaj wiadomości

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

08-07-2015
Toruński Park Technologiczny

Park w Toruniu, jako jedyny projekt z Polski, w gronie finalistów konkursu RegioStars 2015

Projekt „Rozbudowa i rozwój działalności Toruńskiego Parku Technologicznego” został wyróżniony w prestiżowym konkursie Komisji Europejskiej – RegioStars 2015. Przedsięwzięcie znalazło się w gronie finalistów kategorii „Inteligentny rozwój: uwalnianie potencjału rozwojowego małych i średnich przedsiębiorstw dla celów gospodarki cyfrowej”.

więcej
19-11-2014
Wiceminister Iwona Wendel podczas spotkania

Tak się promuje innowacje!

Laureaci konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wiedzą najlepiej jak mówić o swoich innowacyjnych przedsięwzięciach. Ministerstwo już po raz drugi nagrodziło ciekawe i skuteczne formy promocji projektów badawczo-rozwojowych w Programie Innowacyjna Gospodarka.
więcej
25-09-2013
Logo programu "Polak Potrafi"

Ekologiczna technologia garbowania skór w audycji „Polak potrafi”

W kolejnym odcinku programu „Polak potrafi” emitowanego przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zostanie zaprezentowana nowoczesna i przyjazna środowisku technologia oprawiania skór, używanych m.in. do produkcji galanterii i tapicerki samochodowej. Projekt „Produkcja skór w technologii bezchromowej” został współfinansowany w ramach Działania 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym,  Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
06-09-2013
Logo Polska Potrafi

Po wakacyjnej przerwie, zapraszamy na czwarty odcinek audycji „Polak Potrafi” z Programem Innowacyjna Gospodarka

W audycji „Polak Potrafi”, zrealizowanej przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zaprezentujemy projekt: „Opracowanie i wdrożenie Inteligentnego Systemu Ratunkowego dla motocykli – ISR Motor”, współfinansowany w ramach działania 1.4 Wsparcie projektów celowych i  4.1 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
20-08-2013
Plakat Europa zmienia Warszawę

Zobacz, jak Europa zmienia Warszawę

Dlaczego Wisła ma gorset? Skąd się biorą na niej wyspy? Gdzie na Wiśle można popływać kajakami? Na te i inne pytania związane z królową polskich rzek znajdą Państwo odpowiedź 21 sierpnia podczas imprezy "Europa zmienia Warszawę".

więcej
17-05-2013
Program "Polak potrafi"

Rozpoczynamy nową serię audycji „Polak Potrafi” z Programem Innowacyjna Gospodarka!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka najnowszej serii programu "Polak Potrafi", zrealizowanego przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. W audycji zaprezentujemy projekt "Pierwszy w Europie polski autobus elektryczny firmy Solaris", współfinansowany w ramach Działania 1.4 Wsparcie projektów celowych i 4.1 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Programu Innowacyjna Gospodarka.

Premiera w niedzielę, 19 maja 2013 r., o godz. 18.30 na antenie TVN Turbo Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

więcej
21-12-2012

Zapraszamy na ostatni w tym roku, szósty już odcinek serii „Polak Potrafi” z Programem Innowacyjna Gospodarka

W audycji zrealizowanej przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zaprezentujemy projekt „CWS-boco Efficient Line - wprowadzenie innowacyjnej technologii w branży pralniczej”. Projekt, dzięki któremu utworzono również nowe miejsca pracy, uzyskał dofinansowanie w ramach Działania 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym, Programu Innowacyjna Gospodarka.

Premiera w niedzielę, 23 grudnia 2012 r., o godz. 18.30 na antenie TVN Turbo Strona otwiera się w nowym oknie

więcej
07-12-2012
Kreatywność laureatów konkursu „Siła promocji – siła projektu” nagrodzona

Kreatywność laureatów konkursu „Siła promocji – siła projektu” nagrodzona

Cieszymy się, że projekty dotyczą spraw ludzkich, że nauka wraz z Funduszami Europejskimi służy ulepszaniu naszego życia – powiedział Marceli Niezgoda, wiceminister rozwoju regionalnego, podczas konferencji „Marketing projektów”, ogłaszając wyniki konkursu „Siła promocji – siła projektu”.

więcej
19-10-2012

Kolejna edycja serii „Polak Potrafi” z Programem Innowacyjna Gospodarka na antenie TVN Turbo

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka najnowszej serii programu „Polak Potrafi”, zrealizowanego przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. W audycji zaprezentujemy projekt „Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji nowej łodzi żaglowej Delphia 46”, współfinansowany ramach Działania 4.2 Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego, Programu Innowacyjna Gospodarka.

Premiera w niedzielę, 21 października 2012 r. o godz. 18.30 na antenie TVN Turbo Strona otwiera się w nowym oknie

więcej
15-12-2011

Co nas czeka w Nowym Roku, czyli jak będzie wyglądało wdrażanie Innowacyjnej Gospodarki w 2012 roku

Już w najbliższy poniedziałek, 19 grudnia zapraszamy do obejrzenia programu INFO PORANEK nadawanego przez stację TVP INFO.

O godzinie 10.50 gościem w studio będzie Pan Marcin Łata, dyrektor Departamentu Zarządzania Programami Konkurencyjności i Innowacyjności w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, komórce pełniącej funkcję Instytucji Zarządzającej dla Programu Innowacyjna Gospodarka.

Emisja w poniedziałek, 19 grudnia 2011 r. o godz. 10.50 na antenie TVP INFO Odsyłacz

więcej
12-08-2011

Kolejne projekty Programu Innowacyjna Gospodarka na antenie TVN Turbo

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka kolejnej odsłony programu „Pojechany Łikend”, nadawanego przez stację TVN Turbo, który powstał na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Zaprezentujemy w nim projekt: „Hala   Stulecia   we   Wrocławiu  –  Centrum  Innowacyjności  w Architekturze  i Budownictwie”, współfinansowany w ramach działania 6.4 Inwestycje w produkty turystyczne o znaczeniu ponadregionalnym, Programu Innowacyjna Gospodarka.

Premiera w poniedziałek, 15 sierpnia 2011 r., o godzinie 22.00 na antenie TVN Turbo 

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska