Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


12-08-2011

Kolejne projekty Programu Innowacyjna Gospodarka na antenie TVN Turbo

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka kolejnej odsłony programu "Pojechany Łikend", nadawanego przez stację TVN Turbo, który powstał na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Zaprezentujemy w nim projekt: "Hala Stulecia we Wrocławiu - Centrum Innowacyjności w Architekturze i Budownictwie", współfinansowany w ramach Działania 6.4 Inwestycje w produkty turystyczne o znaczeniu ponadregionalnym, Programu Innowacyjna Gospodarka. 

Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o przedsięwzięciu realizowanym przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo „Hala Ludowa” Sp.  z  o. o., w ramach którego, za blisko 72 mln złotych, przeprowadzono gruntowną modernizację Hali Stulecia – obiektu, który znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO i Liście Pomników Historii w Polsce. Odrestaurowywany obiekt zapewni możliwość organizacji imprez kulturalnych, biznesowych i sportowych. Dodatkowo w ramach projektu planuje się stworzenie interaktywnego programu zwiedzania, który zachęci do odwiedzenia  obiektu i zainspiruje zwiedzających do zapoznania się z architekturą Wrocławia i z innymi zabytkowymi budowlami.

Premiera w poniedziałek, 15 sierpnia 2011 r., o godzinie 22.00 na antenie TVN Turbo 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska