Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


02-11-2011

Zapraszamy na wycieczkę po „Polsce Innowacyjnej”!

Szusowanie na nartach pod własnym dachem, budowa mostu w trzy miesiące, studio filmowe rodem z Hollywood w Polsce? To tylko nieliczne przykłady projektów dofinansowanych z Programu Innowacyjna Gospodarka, o których mogą Państwo przeczytać w albumie „Polska Innowacyjna”, wydanym przez Departament Zarządzania Programami Konkurencyjności i Innowacyjności w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Album „Polska Innowacyjna” to kalejdoskop przykładowych 85 projektów wybranych z ponad 7,8 tys. podpisanych umów o dofinansowanie w ramach wszystkich działań i poddziałań Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG). Inwestycje sfinansowane w ramach PO IG znajdą Państwo w każdym regionie Polski, dlatego też projekty zaprezentowane w publikacji zostały uszeregowane wg województw, ale również wyodrębniono spośród nich takie, które realizowane są na terenie całego kraju. Dla pasjonatów statystyk przygotowaliśmy praktyczne grafiki obrazujące innowacyjne projekty w liczbach.

Album kierujemy do wszystkich interesujących się funduszami unijnymi i wspieraniem innowacyjności, a także do osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak innowacje mogą wyglądać w praktyce.

Publikację w wersji elektronicznej można pobrać z zakładki
Przykłady realizowanych projektów Odsyłacz

W przypadku zainteresowania drukowaną wersją albumu prosimy o kontakt z Wydziałem Informacji i Promocji w Departamencie Zarządzania Programami Konkurencyjności i Innowacyjności, tel. 22 330 33 38 lub pod adresem e-mail: po-ig@mrr.gov.pl.

Życzymy Państwu owocnej lektury.

Pobierz plik:

Album fotograficzny "Polska Innowacyjna"  Plik w formacie PDF (23 MB)

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska