Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


17-06-2013

Konkurs „Eurokorzyści –podziel się swoją historią” – wygraj podróż po stolicach Unii Europejskiej

Ruszyła II edycja konkursu „Eurokorzyści – podziel się swoją historią”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci wycieczki po stolicach Unii Europejskiej. Wystarczy podzielić się swoją historią nt. zmian jakie powstały dzięki Funduszom Europejskim.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które podzielą się własnymi doświadczeniami na temat zmian, jakie zaistniały dzięki Funduszom Europejskim w ich codziennym życiu. Historie można przesyłać do 25 lipca 2013 r. (do godziny 23:59). Wystarczy wejść na stronę: www.eurokorzysci.tvn.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego i dodać swoją historię.

Każdy ma szansę na wygraną. Spośród wszystkich historii zostanie wyłonionych 10 najlepszych, które będą walczyć o nagrodę główną. Szczegóły konkursu na: www.eurokorzysci.tvn.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

***

Akcja jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz TVN Media i TVN SA. Jej ambasadarką jest Agnieszka Cegielska. Akcja będzie obecna na antenach TVN od 15 czerwca do 7 października 2013 r.

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska