Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


24-05-2013

Wielki Test o Europie – już 27 maja o godz. 20.25 w TVP 1

Zachęcamy do wzięcia udziału w „Wielkim Teście o Europie”. Test odbędzie się 27 maja 2012 r. o godz. 20.25 na antenie TVP 1.

Test będą rozwiązywać duety, w których znajdą się znani widzom cudzoziemcy z różnych krajów europejskich oraz znane polskie gwiazdy, osoby publiczne oraz politycy. W studiu znajdzie się też grupa reprezentantów serialu Ranczo (aktorów w nim grających), którzy rywalizować będą z pozostałymi uczestnikami testu.

Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami będą odpowiadać na 30 pytań podzielonych na 5 rund – po 6 w każdej z nich. Uczestnicy w studio będą walczyć o nagrodę pieniężną w wysokości 30 tys. zł. Zwycięzca będzie mógł przeznaczyć wygraną sumę na wybrany przez siebie (zadeklarowany wcześniej) cel edukacyjny, związany z tematem konkursu. Pomiędzy rundami pytań emitowane będą felietony nt. Funduszy Europejskich i ich wpływie na rozwój Polski, jaki nastąpił w ostatnich latach.

Dodatkowo widzowie programu będą mogli rozwiązywać test z gwiazdami w czasie trwania programu dzięki specjalnej aplikacji przygotowanej na urządzenia mobilne oraz w internecie na www.interia.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego. Dzięki temu każdy będzie mógł dołączyć do wspólnej zabawy i razem z Gwiazdami w studiu sprawdzić swoją wiedzę.

Więcej informacji na stronie: www.testoeuropie.tvp.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska