Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

17-05-2013

XIII Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Początek: 05-06-2013 Koniec: 05-06-2013

5 czerwca 2013 r. zapraszamy w imieniu Polskej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości do udziału w Forum Edukacyjnym dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja Forum będzie dobrą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ciekawych dyskusji z ekspertami oraz bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Agencji.

Spotkania i dyskusje organizowane podczas tegorocznej edycji mają przyczynić się do wzmocnienia współpracy na wielu płaszczyznach. Poszczególne panele dyskusyjne będą odnosić się do zagadnień związanych z m.in. zamówieniami publicznymi, współpracą międzypokoleniową (w tym m.in. zarządzaniem wiekem, projektami mentorskimi) oraz prowadzeniem biznesu z podmiotami zagranicznymi czyli współpracą międzynarodową. Dodatkowo ciekawym aspektem programu będzie przedstawienie możliwości współpracy
z Europejską Agencją Kosmiczną.

Ponadto, w ramach tegorocznej edycji Forum odbędzie się specjalny panel dyskusyjny skierowany do młodzieży szkolnej, dotyczący rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.
 
W Forum wezmą udział między innymi eksperci, przedstawiciele przedsiębiorstw, administracji państwowej oraz instytucji otoczenia biznesu. Udział w forum jest bezpłatny.

 

Pobierz pliki:

Program forum Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (226 KB)

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Organizatora Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska