Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


25-10-2011

Przedłużenie terminu rejestracji na konferencję Kreatorzy innowacji

Konferencja jest organizowana we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Wydarzenie ma na celu wskazanie efektów realizacji Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG) m.in. poprzez zaprezentowanie wybranych, zrealizowanych w ramach PO IG, projektów. Spotkanie zainauguruje otwarcie stoiska Programu w ramach odbywających się w Gdańsku 27-28 października 2011 r. targów TECHNICON INNOWACJE.

W trakcie konferencji omówiony zostanie postęp we wdrażaniu Programu Innowacyjna Gospodarka w 2011 r. W Programie spotkania przewidziano również prelekcję nt. instrumentów wsparcia dostępnych w ramach Priorytetu IV Programu Innowacyjna Gospodarka, którą wygłosi przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki oraz prezentację poświęconą innowacyjności polskich przedsiębiorstw, przygotowaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. O swoich doświadczeniach przy wdrażaniu innowacyjnych projektów oraz o efektach inwestycji współfinansowanych z PO IG opowiedzą także beneficjenci Programu: Moller Polska Sp. z o.o., Techplast Sp. z o.o., Elektroniczny Zakład Innowacyjno-Wdrożeniowy "HYBRES" Sp. z o.o. oraz Fabryka Armatur JAFAR S.A.

Zapewniamy również (od godziny 10.30) transmisję „na żywo” z konferencji, która będzie można śledzić w dniu konferencji pod adresem: www.poig.2007-2013.gov.pl/transmisje Odsyłacz

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa fotografii projektów PO IG, prezentowana na stoisku Programu Innowacyjna Gospodarka w ramach targów TECHNICON INNOWACJE.

Udział w konferencji Kreatorzy innowacji oraz w targach TECHNICON INNOWACJE jest bezpłatny.

Zarejestruj się na konferencję poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, udostępnionego w zakładce
Zarejestruj się Odsyłacz

[W przypadku pojawienia się komunikatu "Wystąpił problem z certyfikatem zabezpieczeń tej witryny sieci Web", prosimy o zatwierdzenie informacji "Kontynuuj przeglądanie tej witryny sieci Web (niezalecane)"].

Szczegółowy program spotkania dostępny jest na dedykowanej wydarzeniu stronie: www.poig.2007-2013.gov.pl/konferencja Odsyłacz .


 


 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2018

NSS Unia Europejska