Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

05-07-2016
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
26-06-2013

Szerokim pasmem do społeczeństwa informacyjnego

Na rozwój społeczeństwa informacyjnego, w budżecie unijnym na lata 2007-2013 przeznaczono blisko 3,5 mld euro. Za te fundusze powstają m.in. sieci szkieletowe i dostępowe oraz e-usługi przedsiębiorstw i administracji. W perspektywie 2014-2020 wiele z tych działań zostanie skoncentrowanych w Programie Polska Cyfrowa. Wiceminister Iwona Wendel przedstawiła te informacje podczas seminarium „Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych”.

więcej
22-03-2013

Polityka prywatności i plików cookies dla serwisów Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwisy internetowe administrowane przez MRR. Gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane wyłącznie do celów administrowania Serwisami. Wszelkie dane użytkowników uzyskane za pośrednictwem Serwisów przeznaczone są wyłącznie na użytek MRR.

więcej
24-01-2013
wiceminister rozwoju regionalnego Iwona Wendel

Co dla przedsiębiorców w 2013 r.?

W tym roku przedsiębiorcy będą mieli szansę skorzystać ze środków unijnych w siedmiu programach regionalnych i Programie Innowacyjna Gospodarka. Wspierane będą m.in. inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym oraz projekty z zakresu e-biznesu i ochrony własności przemysłowej. Informacje o dotychczasowych efektach wsparcia dla firm i planach na 2013 r. przedstawiła wiceminister rozwoju regionalnego Iwona Wendel podczas konferencji „Polscy przedsiębiorcy w 2013 r. Czas próby dla zielonej wyspy”.

więcej
17-05-2011

Warsztaty z roli konsultacji społecznych w projektach infrastrukturalnych

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na cykl warsztatów poświęconych roli konsultacji społecznych w realizacji projektów infrastrukturalnych. Warsztaty będą realizowane w podziale na poszczególne sektory gospodarki. Warsztaty są jednym z działań w ramach kampanii edukacyjnej pod hasłem Infrastruktura i Człowiek. Naturalnie! dotyczącej właśnie konsultacji społecznych. Wykonawcą usługi na zlecenie MRR jest firma PSDB Sp.z o.o.  Pierwszy warsztat już 20 maja 2011 r. w Szczecinie o godz. 10.00 w Hotelu Silver przy rondzie H. Hakena.  Serdecznie zapraszamy.

więcej
19-04-2011
Rola konsultacji społecznych w realizacji projektów - kampania edukacyjna

Rola konsultacji społecznych w realizacji projektów - kampania edukacyjna

- „Dobrze, ale nie na moim podwórku” – tak z reguły reagują obywatele na wieść o planowanych inwestycjach. Dlatego tak istotne jest właściwe przeprowadzanie konsultacji społecznych. Należy dołożyć starań, by opinia publiczna dysponowała pełną informacją i zdawała sobie sprawę, że dobre wykorzystanie przestrzeni publicznej jest w naszym wspólnym interesie – powiedział wiceminister rozwoju regionalnego Adam Zdziebło na konferencji „Infrastruktura i człowiek: naturalnie!”, która odbyła się 19 kwietnia 2011 r. w Warszawie. Konferencja rozpoczęła kampanię edukacyjną poświęconą roli konsultacji społecznych w realizowaniu projektów.

więcej
31-03-2011

Konferencja otwierająca kampanię edukacyjną "Infrastruktura i Człowiek. Naturalnie!"

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję otwierającą  kampanię edukacyjną na temat roli konsultacji społecznych w realizacji projektów infrastrukturalnych, która odbędzie się 19 kwietnia 2011 r. w hotelu Holiday Inn w Warszawie.

więcej
26-03-2009

V spotkanie Grupy ds. Przedsiębiorców w ramach akcji „Proste Fundusze”

24 marca 2009 r. odbyło się piąte spotkanie Grupy ds. Przedsiębiorców, funkcjonującej w ramach Zespołu do spraw uproszczeń systemu wykorzystania środków funduszy Unii Europejskiej. W spotkaniu wzięli udział eksperci zewnętrzni, przedstawiciele beneficjentów oraz instytucji zaangażowanych we wdrażanie Programu Innowacyjna Gospodarka oraz Regionalnych Programów Operacyjnych.

więcej
06-03-2009

Rusza cykl seminariów z zakresu oceny oddziaływania na środowisko

Seminaria regionalne z zakresu ocen oddziaływania na środowisko to projekt edukacyjny Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, który potrwa od marca do lipca 2009 r. W  16 regionalnych spotkaniach docelowo zostanie przeszkolonych 1 600 pracowników urzędów administracji publicznej wskazanych przez MRR.

więcej
03-08-2006
Wsparcie przedsiębiorczości w perspektywie finansowej 2007-2013

Wsparcie przedsiębiorczości w perspektywie finansowej 2007-2013

- Wsparcie przedsiębiorczości w perspektywie finansowej 2007-2013 przewidziane jest w 16 Regionalnych Programach Operacyjnych oraz w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka. W ramach RPO wspierane będą projekty o charakterze regionalnym. PO IG będzie natomiast promował innowacyjność na poziomie krajowym oraz międzynarodowym – poinformował sekretarz stanu w MRR Władysław Ortyl podczas konferencji prasowej, która odbyła się 3 sierpnia 2006 r.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska